Věříme, že jubilejní 20. AVON Pochod proběhne na podzim

23. 3. 2020 | AVON Cosmetics


S ohledem na mimořádná opatření v České republice bylo nutné odložit datum konání letošního AVON Pochodu. Nový termín zatím nebyl stanoven.

Věříme, že jubilejní 20. AVON Pochod proběhne na podzim

Fotografie: AVON Cosmetics

Vážení přátelé AVON Pochodu,

věříme, že vy i vaši blízcí jste v pořádku. Dovolte nám sdílet aktuální informace o projektu AVON Pochod. Ve čtvrtek 19. března jsme spustili prodej triček 2020. Zároveň jsme nuceni konstatovat, že Pochod bude, až to situace dovolí.

Jak si jistě dokážete představit, zafixovat v tuto chvíli nové podzimní datum je nemožné, protože nedostaneme povolení k pořádání akce. Bohužel ale nedostaneme ani informaci, kdy se situace změní. Nevyhneme se tedy matoucí komunikaci s původním datem, některé nosiče již nelze stáhnout.

Situace je bezprecedentní, proto se musíme připravit na určitou improvizaci. Věříme, že zákazníci trička milují a pochopí, že jejich hlavním smyslem je pomoc a boj za zdravá prsa, bez ohledu na termín konání akce.

O aktualitách vás budeme neprodleně informovat.
Váš AVON


Letošní trička už si pořídili i prim. MUDr. Miroslava Skovajsová, Ph.D. a prof. MUDr. Jan Daneš, CSc.,  členové Komise odborníků pro mamární diagnostiku. Kliknutím na náhled si můžete fotografii zvětšit.

Klíčová slova: AVON Pochod, prevence rakoviny prsu, osvěta