MAMO.CZ | MAMOGRAFICKÝ SCREENING [ISSN 1804-0861]
česky | english | mapa webu

Aktuality pro veřejnost

Na této stránce jsou zveřejňovány převážně aktuality o rakovině prsu a mamografickém screeningu, které se objevily v českých nebo zahraničních médiích. Nejedná se tedy o oficiální stanoviska KOMD ani AMA-CZ.


Rakovina prsu Rakovina prsu Mamografický screening v ČR Mamografický
screening v ČR
Samovyšetření prsu
a seznam screeningových center
(pro Android a iPhone)

Rakovina prsu: závod s časem o prsa

Čas je pro mnohé z nás tou nejdůležitější hodnotou. Ještě cennější je ale v případě, když onemocníme závažnou nemocí, jakou bez pochyby rakovina prsu je. Na pomyslném startu nerovného závodu stojí žena, dívá se dolů a vidí před sebou mnoho překážek, které bude muset zdolat. Sama. Ne však osamocená.


Má-li zázemí a oporu v partnerovi a rodině, zvládají se jí překážky spojené s nemocí mnohem lépe. Ani lékař nezůstává pozadu. Pacientce dává potřebnou výbavu v podobě správného přístupu a moderní léčby, aby svůj závod sjela rychle a s co nejmenšími obtížemi.

Celý článek na webu zena-in.cz

Náš tip

  • Na portálu Mojemedicina.cz (resp. na stránce www.jetooprsa.cz) najdete kromě užitečných informací o rakovině prsu také příběhy pacientek nebo třeba interaktivní kvíz, v němž si ověříte, co všechno (ne)víte o tomto zhoubném onemocnění.

22.11.2018 zena-in.cz


Zpět